August 10 2020 18:14:15
off
Sportowy marzec
Sport
Siatkarki Oleskiej JEDYNKI
wśród czterech najlepszych drużyn w województwie opolskim

12.03.2015 r w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się półfinał wojewódzki Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze siatkarki nie były gościnne i w decydującym meczu pokonały PG Chróścice 2:0 w setach. Tym samym stało się jasne, że będziemy uczestnikami ścisłego finału wojewódzkiego, w którym oprócz naszej drużyny zagrają dziewczęta z Kluczborka, Nysy
i Kędzierzyna. Ten sukces tylko potwierdza, że oleska siatkówka żeńska zalicza się czołówki województwa w kategoriach młodzieżowych.
Aby dotrzeć do finału, nasza drużyna najpierw musiała rywalizować w eliminacjach powiatowych. Dziewczyny poradziły sobie znakomicie, wygrywając wszystkie mecze, a decydujące zwycięstwa z PG Dobrodzień i PG Praszka zdecydowały, że zostaliśmy Mistrzem Powiatu Oleskiego.
Nasza drużyna, którą tworzą głównie uczennice klas o profilu sportowym wystąpiła w składzie: Anna Bioły, Anna Wyrzyk, Aleksandra Sobczak, Zuzanna Sykulska, Zuzanna Suder, Barbara Bartela, Julia Adamczyk, Karolina Glenc, Patrycja Wąsik, Aleksandra Brzęczek, Hanna Źrebiec, Agata Wąsik.
Opiekun Artur Źrebiec
Gratulujemy i liczymy na medale w finale wojewódzkim w Kluczborku !!!!!!!

Również chłopcy rywalizowali w Gimnazjadzie w piłce siatkowej. Zabrakło naprawdę niewiele, aby cieszyć się z mistrzostwa powiatu. W decydującym meczu ulegliśmy Publicznemu Gimnazjum z Praszki i musieliśmy się zadowolić tytułem wicemistrzowskim.
Skład naszej drużyny: Jakub Badera, Marcin Bawej, Paweł Dubiel, Damian Hajduk, Dawid Kluba, Kamil Kiedrzyn, Michał Lyko, Daniel Miemiec, Adam Piontek, Paweł Sklorz, Jakub Pownuk.
Opiekun Artur Źrebiec.

W ostatnim czasie swoje zawody rozegrali również tenisiści stołowi. W zawodach powiatowych w kategorii chłopców wystąpili Michał Wieczorek, Szymon Kansy, Sebastian Kamiński, Marcin Bawej. Najlepiej zaprezentował się Michał Wieczorek, który zajął 3 miejsce i dzięki temu reprezentował naszą szkołę na zawodach wojewódzkich. Michał w stawce 40 zawodników zajął miejsca w przedziale 13-16.
W kategorii dziewcząt w zawodach powiatowych wystąpiły Julia Kansy, Beata Jurczok, Sandra Bawej, Weronika Zok. Awans do zawodów wojewódzkich uzyskała Julia Kansy, zajmując 4 miejsce. Niestety z powodów zdrowotnych jej występ w finale wojewódzkim w Korfantowie był niemożliwy.
Nasi zawodnicy rywalizowali również w powiatowych zawodach w drużynowym tenisie stołowym, zajmując II miejsce w kategorii chłopców i III miejsce wśród dziewcząt. Opiekunem tenisistów był Jan Srokosz.

Wszystkim naszym sportowcom serdecznie gratulujemy i już czekamy na kolejne sukcesy.


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Język strony

Wybierz swój język

CHOOSE YOUR LANGUAGEpo wyborze strona automatycznie się przeładuje
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

22
11/08/2009 22:21
Nie wie ktoś jakie będą potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy?

22
11/08/2009 22:21
Nie wie ktoś jakie będą potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy? Jest nowa podstawa programowa i są 2 różne!

mandzia996
07/08/2009 09:30
cześć

15
18/06/2009 19:13
szukam podręczników do klasy pierwszej. Proszę o kontakt

Archiwum
admin mgr inż. Henryk Kucharczyk PG 1 OLESNO 6039279 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor