January 26 2022 15:18:36
off
absolwenci gimnazjum 2004
Absolwenci gimnazjum - 2004 - III A

Banasik Barbara
Hamela Ewa
Jeziorowska Małgorzata
Joszczok Małgorzata
Jośko Barbara
Krawczyk Iwona
Lukosik Sabina
Marzec Jan
Pakuła Krystyna
Pęcherczyk Anna
Pietrzak Dominika
Posor Karolina
Skwara Anna
Szulc Tomasz
Świtała Jacek
Wiecha Malwina
Wiechoczek Marcin
Wojtynek Marcin
Wystrychowski Mateusz
Zagrodnik Paweł

Absolwenci gimnazjum - 2004 - III B

Aglartowicz Arkadiusz
Bardosz Aneta
Chałupka Małgorzata
Cytrycki Szymon
Hadam Halina
Hanzel Martyna
Huć Krzysztof
Jaroń Sylwia
Kmiecik Daniela
Kocemba Antoni
Kudlińska Katarzyna
Maj Piotr
Majchrzak Żaneta
Marek Łukasz
Orzeszyna Artur
Praszczyk Jan
Semann Marcin
Siwak Monika
Skibińska Anna
Skorupa Mariusz
Skowronek Danuta
Staś Łukasz
Wieczorek Rafał
Wloka Łukasz

Absolwenci gimnazjum - 2004 - III C

Augustyniok Piotr
Bartoszek Katarzyna
Bogatka Agnieszka
Freier Justyna
Freier Tomasz
Jabłonka Marek
Janikowska Justyna
Kaczmarek Daniel
Kandora Tomasz
Kansy Łukasz
Kolanek Katarzyna
Krawczyk Andrzej
Kurpiel Katarzyna
Ochman Rozwita
Oleś Monika
Opara Karol
Panicz Anna
Pawelczyk Łukasz
Pluta Patrycja
Scheibler Aleksandra
Schneider Alina
Świgoń Marek
Wolna Linda
Wyrwich Anna
Zięba Grzegorz

Absolwenci gimnazjum - 2004 - III D

Brodacki Daniel
Brzytwa Artur
Dyja Grzegorz
Gladys Monika
Janicki Mateusz
Janik Dariusz
Joszczok Kamil
Kik Natalia
Kupny Karina
Lasik Piotr
Lasota Patryk
Lempa Jolanta
Maleska Luiza
Małyska Marietta
Nowak Adrian
Ogłaza Anna
Opara Paweł
Paprotna Ewelina
Pastuszka Aneta
Polańska Liliana
Pruski Krystian
Radzioch Agnieszka
Skrzydło Bartłomiej
Szropa Joanna
Wieczorek Michał
Żurek Damian

Absolwenci gimnazjum - 2004 - III E

Antończak Agnieszka
Chrzan Tomasz
Chuć Andrzej
Gaj Marlena
Gojowczyk Dominik
Hanuszkiewicz Malwina
Jeziorowski Michał
Kierat Magdalena
Konieczny Maciej
Kubosch Klaudia
Kurpiel Nikola
Kwiatkowski Michał
Leś Adrian
Mańka Bartłomiej
Matusek Tomasz
Nowak Tomasz
Ochman Klaudia
Pierzyna Mateusz
Pluta Adam
Rejak Dawid
Sigmund Piotr
Soberka Małgorzata
Sówka Mariusz

Absolwenci gimnazjum - 2004 - III F

Bodzińska Olga
Borzęcka Alicja
Bujak Anna
Cepil Błażej
Dąbrowska Anna
Górka Magdalena
Grabińska Agnieszka
Huć Martin
Idasiak Maciej
Jośko Piotr
Jóźwiak Agnieszka
Kalinich Katarzyna
Lipińska Barbara
Maliński Maciej
Małek Magdalena
Maroń Joanna
Maziarka Karolina
Mysińska Magdalena
Pluta Mateusz
Pokorska Krystyna
Szaniec Dagmara
Wiecha Tomasz
Wieteska Martyna
Więdłocha Katarzyna
Wypych Radosław
Zaporowska Małgorzata
Zielonka Aleksandra
Zimnowoda Bartłomiej

Absolwenci gimnazjum - 2004 - III G

Augustyniok Sabina
Gajdeczka Rafał
Gajek Katarzyna
Gałecka Agata
Gorzołka Grzegorz
Gruca Sabina
Huć Rafał
Huć Roland
Izdebski Krzysztof
Jeziorowski Andrzej
Kainka Marcin
Koloch Paweł
Krawczyk Alina
Kuzaj Ewelina
Małyska Marcin
Matusek Anna
Matusek Damian
Meryk Szymon
Palmer Marcin
Respondek Mateusz
Roj Anna
Ryndak Bartosz
Skiba Jacek
Skowronek Małgorzata
Suchecki Sebastian
Wolny Marcin
Wójcik Daniel
Zamorski Krzysztof

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Język strony

Wybierz swój język

CHOOSE YOUR LANGUAGE



po wyborze strona automatycznie się przeładuje
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

22
11/08/2009 22:21
Nie wie ktoś jakie będą potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy?

22
11/08/2009 22:21
Nie wie ktoś jakie będą potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy? Jest nowa podstawa programowa i są 2 różne!

mandzia996
07/08/2009 09:30
cześć

15
18/06/2009 19:13
szukam podręczników do klasy pierwszej. Proszę o kontakt

Archiwum
admin mgr inż. Henryk Kucharczyk PG 1 OLESNO 7831006 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor