January 26 2022 15:17:39
off
absolwenci gimnazjum 2006
Absolwenci gimnazjum - 2006 - III A

Augustyniok Artur
Bujak Michał
Duda Joanna
Duda Martyna
Dydyna Monika
Grzywna Kamil
Huć Tomasz
Kalinich Monika
Ksoll Paweł
Liss Ewa
Lizurej Rafał
Matlęga Mateusz
Mielczarek Piotr
Pawełczyk Michał
Praszczyk Piotr
Pudło Łukasz
Reszko Michał
Skibińska Iwona
Słupkowski Jakub
Syma Monika
Szczepanik Denis
Śniady Wojciech
Świerk Monika
Widera Mateusz
Wojczyszyn Michał

Absolwenci gimnazjum - 2006 - III B

Błaszczyk Krzysztof
Fronczek Karina
Gojowczyk Tobiasz
Kandora Patrycja
Kasprzyk Katarzyna
Kobiołka Anna
Latusek Robert
Lesik Mateusz
Małyska Mateusz
Marzec Michał
Mićka Karolina
Mrozek Jacek
Niesłona Agnieszka
Purgał Łukasz
Purgał Michał
Rejak Szymon
Sowa Astrid
Szczęsny Błażej
Świtała Patrycja
Trocha Anna
Trocha Katarzyna
Urbańczyk Łukasz
Warzecha Joanna
Wieczorek Monika
Zimnowoda Alicja

Absolwenci gimnazjum - 2006 - III C

Boboń Agata
Chlastała Małgorzata
Chlastała Paweł
Czudaj Małgorzata
Dubicka Natalia
Grobara Angelika
Gurok Robert
Huć Artur
Joszczok Tomasz
Kacała Adam
Kołodziej Rafał
Kotara Natalia
Mrowiec Piotr
Niepomniaszczij Nina
Nowak Kornelia
Paprotny Paweł
Pietrzak Karolina
Polak Paweł
Pruski Andrzej
Schwałkowska Katarzyna
Siedlecka Ewa
Siegert Martin
Steinhof Markus
Wańczyk Alan
Wiener Agnieszka
Wolnicka Agnieszka

Absolwenci gimnazjum - 2006 - III D

Bensz Żaneta
Brodacka Mariola
Burzyk Patrycja
Drab Agnieszka
Dymarek Izabela
Gruca Piotr
Kaczmarek Tomasz
Kalinich Kamil
Kamiński Jan
Kansy Sebastian
Ligendza Bartłomiej
Majchrzak Rafał
Maleska Martyna
Ochmann Katarzyna
Plewnia Krzysztof
Pownuk Maria
Statucka Iwona
Suda Rafał
Sznajder Sabina
Świtała Anna
Świtała Paulina
Trocha Karolina
Wąż Marcin
Wieczorek Rafał
Wiktor Grzegorz

Absolwenci gimnazjum - 2006 - III E

Adamczak Patrycja
Ciupke Maciej
Dyluś Michał
Gruca Klaudia
Janczura Zofia
Jeziorowski Mateusz
Kosala Adam
Krawczyk Ewelina
Krupa Denis
Kubiciel Tomasz
Kus Małgorzata
Leś Jacek
Leśniak Joanna
Młyńczyk Justyna
Nowak Marcin
Nowara Anna
Paliwoda Marcin
Rachyła Agata
Richter Joanna
Sigmund Danuta
Szewczyk Karol
Urbaniak Przemysław
Wiecha Maciej
Wieczorek Anna
Witczak Anna

Absolwenci gimnazjum - 2006 - III F

Augustynowicz Bartłomiej
Basiok Fabiola
Bednarska Karolina
Fukas Joanna
Gaden Sebastian
Gurok Damian
Gurok Klaudia
Kołodziej Adrian
Kontny Dawid
Kostorz Iwona
Kotasiński Rafał
Kowalska Jadwiga
Kuna Grzegorz
Kuś Patrycja
Leniec Łukasz
Ligendza Monika
Maciejok Klaudia
Rabiński Jarosław
Robok Roksana
Staniczek Grzegorz
Ślebioda Alina
Świerczok Rafał
Tomys Sabina
Wichary Michaela

Absolwenci gimnazjum - 2006 - III G

Brzenska Adrian
Czaja Piotr
Czołkos Adrian
Garncarek Paweł
Huć Agnieszka
Kałuża Kajetan
Kardas Anna
Kostorz Piotr
Kuliberda Michał
Kus Piotr
Machnik Michał
Meinhardt Sebastian
Mikoś Paweł
Misiak Krzysztof
Nowak Martynika
Pawełczyk Mateusz
Pisarek Jarosław
Polok Weronika
Preiss Kamila
Rataj Dawid
Skala Mateusz
Sklorz Joanna
Wiatr Adrian
Wiecha Paweł

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Język strony

Wybierz swój język

CHOOSE YOUR LANGUAGE



po wyborze strona automatycznie się przeładuje
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

22
11/08/2009 22:21
Nie wie ktoś jakie będą potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy?

22
11/08/2009 22:21
Nie wie ktoś jakie będą potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy? Jest nowa podstawa programowa i są 2 różne!

mandzia996
07/08/2009 09:30
cześć

15
18/06/2009 19:13
szukam podręczników do klasy pierwszej. Proszę o kontakt

Archiwum
admin mgr inż. Henryk Kucharczyk PG 1 OLESNO 7831003 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor