July 16 2020 03:27:54
off
Sukcesy gimnazjalistów
SUKCESY GIMNAZJALISTÓW

OLIMPIADY OGÓLNOPOLSKIE

  • Agnieszka Wolnicka - udział w zawodach III stopnia (centralnych) XXXII Olimpiady Geograficznej i uzyskanie tytułu finalisty - Chorzów 2006r.
  • Jakub Zagrobelny - finalista IV Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów - Warszawa 2009


    WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE


      ROK SZKOLNY 2000/2001
      • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
        - laureaci :Bartosz Ladra, Maciej Paprocki, Adrian Jeziorowski
        - finali¶ci: Patrycja Dylu¶, Alicja Jaskulska, Agnieszka Landsmann, Marcin Zieliński
          ROK SZKOLNY 2001/2002
          • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
            - laureat: Patrycja Dylu¶
            - finali¶ci :Adrian Jeziorowski, Bartosz Ladra
          • Wojewódzki Konkurs Biologiczny
            - finalista Maciej Paprocki
          • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
            - finalistka Patrycja Dylu¶
          • Wojewódzki Konkurs Historyczny
            - finalista Bartosz Ladra
          • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
            - finali¶ci: Katarzyna Kulik, Bartosz Ladra, Agnieszka Landsmann,
              ROK SZKOLNY 2002/2003
              • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                - laureat: Maciej Paprocki
                - finalistki: Danuta Wolna, Agata Darska, Anna Wiecha
              • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
                - finali¶ci: Karolina Maziarka, Maciej Paprocki, Katarzyna Siedlecka, Małgorzata Zaporowska
              • Wojewódzki Konkurs Techniczny
                - finalista: Łukasz Gigoń
                  ROK SZKOLNY 2003/2004
                  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                    - finali¶ci: Łukasz Kansy, Bartosz Ryndak, Aleksandra Scheibler, Alina Schneider, Jacek Skiba, Grzegorz Zięba
                  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
                    - finalistka Karolina Maziarka
                      ROK SZKOLNY 2004/2005
                      • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                        - laureatki: Agnieszka Wolnicka, Justyna Wolny
                        - finali¶ci: Jakub Bomba, Maria Mann, Ewelina Nowak, Tomasz Ogórek
                      • Wojewódzki Konkurs Biologiczny
                        - finali¶ci: Łatosz Maciej, Ksoll Magdalena
                      • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
                        - finali¶ci: Maria Szczurek, Maciej Łatosz
                      • Wojewódzki Konkurs Historyczny
                        - finalistka: Agnieszka Wolnicka
                      • Wojewódzki Konkurs Matematyczny
                        - finalistka: Agnieszka Wolnicka
                          ROK SZKOLNY 2005/2006
                          • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                            - laureaci: Agnieszka Wolnicka, Dawid Mrocheń,
                            - finali¶ci: Tomasz Huć, Rafał Kołodziej, Patrycja Wiecha, Monika Syma
                          • Wojewódzki Konkurs Historyczny
                            - laureatka: Agnieszka Wolnicka
                          • Wojewódzki Konkurs Fizyczny
                            - finalistka - Agnieszka Wolnicka
                          • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
                            -finalista: Paweł Mielczarek
                              ROK SZKOLNY 2006/2007
                              • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                                - laureaci: Dawid Mrocheń, Patrycja Wiecha, Robert Kubosz - finali¶ci: Aneta Gorzołka, Łukasz Krawczyk, Agata Mańka
                              • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
                                - finalista: Bartłomiej Olejnik
                              • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
                                - finalistka: Patrycja Wiecha
                                  ROK SZKOLNY 2007/2008
                                  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                                    - laureat: Michał Michalak - finali¶ci: Anna Kotasińska, Piotr Kowalczyk, Patrycja Meryk, Joanna Ochmann, Iwona Polok, Patrycja Wolny, Oliwia Ziaja
                                  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
                                    - laureat: Bartłomiej Olejnik - finalista: Michał Michalak
                                  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny
                                    - finalista: Bartłomiej Olejnik
                                  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
                                    - finalista: Michał Michalak
                                  • Wojewódzki Konkurs Techniczny
                                    - finalista: Bartłomiej Olejnik
                                      ROK SZKOLNY 2008/2009
                                      • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                                        - laureaci: Piotr Kowalczyk, Iwona Polok - finali¶ci: Kamila Brodacka, Emila Kubik, Nikodem Polak, Carmen Turek, Oliwia Ziaja
                                      • Wojewódzki Konkurs Historyczny
                                        - finalista: Polak Nikodem
                                          ROK SZKOLNY 2009/2010
                                          • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                                            - laureatki: Natalia Twardy, Carmen Turek, - finalistki: Wioletta Kaczmarek, Emilia Kubik
                                          • Wojewódzki Konkurs Historyczny
                                            - finali¶ci: Paweł Kudliński, Emila Kubik
                                          • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
                                            - finali¶ci: Natalie Joschko, Andrzej Meryk
                                          • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
                                            - finalistka: Weronika Falkiewicz
                                          • Wojewódzki Konkurs Biologiczny
                                            - finalistka: Patrycja Szecówka
                                              ROK SZKOLNY 2010/2011
                                              • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                                                - I laureatka: Milena Kowalczyk
                                                - laureat: Michał Liberka
                                                  ROK SZKOLNY 2011/2012
                                                  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                                                    - laureaci: Dagmara Weidel, Natalia W±sińska, Szymon Wieczorek
                                                    - finalistka: Angelika Switała
                                                  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny
                                                    - finalistka: Dagmara Weidel
                                                  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
                                                    - Dawid Chodura
                                                  • Ogólnopolski Konkurs ALBUS z języka niemieckiego
                                                    - I miejsce - Patryk Ciszkiewicz
                                                      ROK SZKOLNY 2012/2013
                                                      • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
                                                        - laureaci: Zuzanna Dedyk, Małgorzata Biernacka, Angelika ¦witała, Natalia W±sinska - finali¶ci: Daria Kołodziej
                                                      • Wojewódzki Konkurs Historyczny
                                                        - laureat: Martin Kansik - finali¶ci: Natalia Morawska, Weronika Przewała, Jakub Ziółkowski
                                                      • Wojewódzki Konkurs Matematyczny
                                                        - finalista: Maciej Zagrobelny
                                                      • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
                                                        - finalista: Piotr Wiecha
                                                      • Ogólnopolskiego Konkursu Multitest z języka niemieckiego
                                                        - laureat: Patryk Ciszkiewicz
                                                      • Ogólnopolski Konkurs Ojczyzna Polszczyzna etao wojewódzki
                                                        - finalistka: Zuzanna Tiffert


                                                        SUKCESY ARTYSTYCZNE


                                                          ROK SZKOLNY 2000/2001
                                                          • I miejsce w I Międzywojewódzkim Przegl±dzie Szkolnych Zespołów Muzycznych w kategorii gimnazjum; Łęka Opatowska
                                                              ROK SZKOLNY 2001/2002
                                                              • II miejsce w Wojewódzkim Przegl±dzie Szkolnych Zespołów Artystycznych; Opole (zespół Bolero).
                                                                  ROK SZKOLNY 2002/2003
                                                                  • II miejsce w Wojewódzkim Przegl±dzie Szkolnych Zespołów Artystycznych; Opolu
                                                                      ROK SZKOLNY 2003/2004
                                                                      • I miejsce w Wojewódzkim Przegl±dzie Zespołów Artystycznych; Opole (chór szkolny)
                                                                          ROK SZKOLNY 2006/2007
                                                                          • I miejsce w Wojewódzkim Przegl±dzie Zespołów Artystycznych w kategorii zespoły wokalne; Opole
                                                                          • I miejsce w Wojewódzkim Przegl±dzie Zespołów Artystycznych w kategorii zespoły wokalno - instrumentalne; Opole
                                                                          • I miejsce w Wojewódzkim Przegl±dzie Zespołów Artystycznych w kategorii zespoły instrumentalne; Opole
                                                                              ROK SZKOLNY 2011/2012
                                                                              • II miejsce w V Festiwalu Piosenki Europejskiej - Anna Korzeniewska

                                                                                SUKCESY SPORTOWE


                                                                                  Mistrzostwo Polski Młodziczek (indywidualne)
                                                                                  • 1 miejsce - pchnięcie kul± 2008/9 - Anna Wloka


                                                                                      Mistrzostwa województwa(finały - drużynowo)
                                                                                      • 3 miejsce drużynowe LA - dziewczyny 2002/3
                                                                                      • 1 miejsce sztafetowe biegi przełajowe 4*100m - chłopcy 2004/5
                                                                                      • 2 miejsce sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy 2004/5
                                                                                      • 4 miejsce piłka nożna - chłopcy 2005/6
                                                                                      • 3 miejsce sztafetowe biegi przełajowe - dziewczyny 2005/6
                                                                                      • 2 miejsce sztafetowe biegi przełajowe - dziewczyny 2006/7
                                                                                      • 3 miejsce piłka siatkowa - dziewczyny 2007/8
                                                                                      • 1 miejsce sztafetowe biegi przełajowe - dziewczyny 2007/8
                                                                                      • 3 miejsce sztafetowe biegi przełajowe - chłopcy 2007/8
                                                                                      • 2 miejsce drużynowe LA - chłopcy 2008/9
                                                                                      • 1 miejsce drużynowe LA - dziewczyn 2008/9
                                                                                      • 1 miejsce sztafetowe biegi przełajowe - dziewczyny 2008/9
                                                                                      • 2 miejsce sztafetowe biegi przełajowe 4*100m - dziewczyny 2008/9
                                                                                      • 4 miejsce halowa piłka drużyn mieszanych 2008/9
                                                                                      • 1 miejsce drużyn LA - dziewczyny 2009/10
                                                                                      • 1 miejsce drużyn LA - dziewczyny 2010/2011 - Maja Kałwak, Sabina Jurczyk, Klaudia Hajduk, Wiktoria Stuligłowa, Aleksandra Pisula, Dominika Knysak, Julia Rabińska, Paulina Parkitna, Karina Gorzałka, Oliwia Stuliglowa, Zuzanna Tiffert, Marcelina Piastowska, Joanna Liguda, Dagmara Waidel, Izabela Stampska
                                                                                      • 1 miejsce w przełajowych biegów sztafetowych 10 x 800m dziewczyn - 2010/2011 - Maja Kałwak, Sabina Jurczyk, Klaudia Hajduk, Wiktoria Stuligłowa, Zuzanna Kałwak, Dominika Knysak, Julia Rabińska, Paulina Parkitna, Karina Gorzałka, Anna Kłosińska
                                                                                      • 1 miejsce w sztafetowych biegów przełajowych 10x800m chłopców 2010/2011 - Damian Huć, Marcin Janczura, Jacek Kostorz, Rafał Rabiński, Kamil Deinhard, Kamil Klemens, Jan Bensz, Dawid Wizor, Bartosz Banasik, Józef Augustyniok
                                                                                      • 2 miejsce drużyn LA - chłopcy 2010/2011 - Damian Huć, Marcin Janczura, Jacek Kostorz, Rafał Rabiński, Kamil Deinhard, Kamil Klemens, Jan Bensz, Bartosz Banasik, Marcin Rymarczyk, Mateusz Misiak, Kornel Małek, Martin Hoffman, Klaudiusz Kuzaj, Grzegorz Jeziorowski, Adrian Ledwig
                                                                                      • 3 miejsce w piłce siatkowej chłopców 2010/2011 r11; Kornel Małek, Dawid Miemiec, Kamil Suda, Jakub Kotowicz, Krzesimir Kleszcz
                                                                                      • 1miejsce w LA 2012/2013 - Anna Bioły, Martyna Edelman, Klaudia Hajduk, Maja Kałwak, Zuzanna Kałwak, Dorota Kisiela, Dominika Knysak, Aurelia Mrugała, Marcelina Piastowska, Julia Rabińska, Kinga Seget, Natalia Siedlecka, Zuzanna Stysiak, Zuzanna Suder, Zuzanna Tiffert
                                                                                      • 3 miejsce w piłce siatkowej 2012/2013 - Monika Bednarska, Klaudia Hajduk, Julia Izydorczyk, Sabina Jurczyk, Daria Kołodziej, Aleksandra Małyska, Natalia Morawska, Monika Nikel, Zuzanna Suder, Julia Szydło, Zuzanna Tiffert
                                                                                      • 2 miejsce w sztafecie 4 x 100m 2012/2013 - Anna Bioły, Klaudia Hajduk, Julia Rabińska, Zuzanna Stysiak
                                                                                      • 1 miejsce w przełajowych biegach sztafetowych 2012/2013 - Anna Bioły, Klaudia Hajduk, Maja Kałwak, Julia Rabińska, Martina Respondek, Oliwia Stuligłowa
                                                                                      • 3 miejsce w przełajowych biegach sztafetowych 8 x 800 2012/2013 - Marcel Chodura, Piotr Deinhard, Patryk Kansy, Mateusz Konieczny, Jacek Reszko, Szymon Tomys, Piotr Wiecha, Dawid Witek


                                                                                          Mistrzostwa województwa (finały - indywidualnie)
                                                                                          • 2 miejsce w rzucie oszczepem 1999/2000 - Alicja Jaskulska
                                                                                          • 3 miejsce w rzucie oszczepem 2000/2001 - Alicja Jaskulska
                                                                                          • 3 miejsce w biegu przełajowym na 2000m 2001/2002 - Dariusz Gawlik
                                                                                          • 2 miejsce w biegu na 300m 2004/2005 - Piotr Robacki
                                                                                          • 3 miejsce w rzucie oszczepem 2005/2006 - Iwona Statucka
                                                                                          • 1 miejsce w pchnięciu kul± 2006/2007 - Anna Wloka
                                                                                          • 1 miejsce w rzucie dyskiem 2006/2007 - Anna Wloka
                                                                                          • 1 miejsce w pchnięciu kul± 2007/2008 - Anna Wloka
                                                                                          • 3 miejsce w rzucie dyskiem 2007/2008 - Anna Wloka
                                                                                          • 1 miejsce w pchnięciu kul± 2008/2009 - Anna Wloka
                                                                                          • 1 miejsce w rzucie dyskiem 2008/2009 - Anna Wloka
                                                                                          • 2 miejsce w biegu przełajowym na 1500m 2009/2010 - Dżesika Obł±k
                                                                                          • 1 miejsce w biegu na 1000m 2009/2010 - Maja Kałwak
                                                                                          • 1 miejsce w rzucie oszczepem 2009/2010 - Kornel Małek
                                                                                          • 1 miejsce w biegu na 600m 2009/2010 - Wiktoria Stuligłowa
                                                                                          • 2 miejsce w biegach przełajowe na dystansie1500m 2009/2010 - Anna Kłosińska
                                                                                          • 3 miejsce w biegach przełajowych 2009/2010 - Maja Kałwak
                                                                                          • 1 miejsce w wojewódzkim finale biegu na 1000m 2010/2011- Maja Kałwak
                                                                                          • 1 miejsce w rzucie oszczepem 2010/2011- Kornel Małek
                                                                                          • 1 miejsce w biegu na 600m 2010/2011 - Wiktoria Stuligłowa
                                                                                          • 2 miejsce w biegach przełajowych na 1500m 2010/2011- Anna Kłosińska
                                                                                          • 3 miejsce w biegach przełajowych na 1500m 2010/2011- Maja Kałwak
                                                                                          • 2 miejsce w biegu na 100m/pł 2011/2012 - Klaudia Hajduk
                                                                                          • 3 miejsce w biegu na 300m/pł. 2011/2012 - Klaudia Hajduk
                                                                                          • 2 miejsce w indywidualnych biegach przełajowych 2011/2012 - Maja Kałwak
                                                                                          • 3 miejsce w biegu na 1000m 2011/2012 - Maja Kałwak
                                                                                          • 2 miejsce w pchnięcia kul± 2011/2012 - Marcelina Piastowska
                                                                                          • 2 miejsce w rzucie oszczepem 2011/2012 - Zuzanna Tiffert
                                                                                          • 3 miejsce w biegu na 300m 2011/2012 - Julia Rabińska
                                                                                          • 3 miejsce w biegu na 100m 2011/2012 - Sabina Jurczyk
                                                                                          • 3 miejsce w rzucie oszczepem 2012/2013 - Zuzanna Tiffert
                                                                                          • 3 miejsce w biegu na 1500m 2012/2013 - Natalia Siedlecka
                                                                                          • 3 miejsce w biegu na 300m 2012/2013 - Zuzanna Stysiak
                                                                                          • 3 miejsce w biegu na 300m p/płotki
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
off
Język strony

Wybierz swój język

CHOOSE YOUR LANGUAGE



po wyborze strona automatycznie się przeładuje
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pomoc Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

22
11/08/2009 22:21
Nie wie kto¶ jakie będ± potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy?

22
11/08/2009 22:21
Nie wie kto¶ jakie będ± potrzebne ćwiczenia do geografii dla 3 klasy? Jest nowa podstawa programowa i s± 2 różne!

mandzia996
07/08/2009 09:30
cze¶ć

15
18/06/2009 19:13
szukam podręczników do klasy pierwszej. Proszę o kontakt

Archiwum
admin mgr inż. Henryk Kucharczyk PG 1 OLESNO 5874678 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor